Forum leydis16 Strona Główna leydis16
"Bądź piękna z Panią Domu"
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ścisła dieta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 46, 47, 48  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum leydis16 Strona Główna -> Dietican
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iwona z Pruszkowa



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 97

PostWysłany: Pon Mar 08, 2010 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

BETI, najlepsze zyczenia imieninowe Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama






Wysłany: Pon Mar 08, 2010 18:10    Temat postu:

Powrót do góry
BeataM



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 245

PostWysłany: Pon Mar 08, 2010 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziekowaz za zycoznka ;* Nio rozpisalam sie Iwonka ze hej... Karola Iwona ma racje mysl o sobiwe!!! z praca sie nie zenisz.

szare bluzkio sa, nie dokonca wiem co maja w Wawei ale przypuszczam ze tezp owini miec , ma marszalkowskiej czy w Arkadi bo jakby nie bylo to najwieksze sklepy w wawie.

Iwonka pracuje w galeri kazimierz, iwec nie musze pchac sie od konca przez miasto, a jezdze fkatycnzie teraz autostrada wiec odjazd ok Smile


WSZYSTKIEGO NAJ KOBITKI Z OKAZJI NASZEGO SIWETA!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BeataM



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 245

PostWysłany: Pon Mar 15, 2010 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diewczynki a Was co, zasypalo????? Nikogo nie ma , cisza jak diabli, meldowac mi sie tu po kolei Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia:)



Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 68
Skąd: WARSZAWA

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ojej jakie pustki?????????? co sie dzieje dziewczyny? w sen zimowy zapadłyście Wink Wink Wink dobre, mówie tak jakbym lepsza byłaSmile, kurcze nie moge sie dodzwonic do babki z maximusa:(SadSad ale za to z dieticanem umówiłam sie na wtorek, aż mnie brzuch z nerwów boli, bo coś czuje że bedzie nieciekawie Sad ;(. a co u Was Kochane? Bercia jak z praca?
_________________
Buźka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bercia:o)



Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 109

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Kobietki!!

Beatka DZIĘKUJĘ CI bardzoooooo za bony WinkSmile) dziś je odebrałam:) i w czwartek jadę na podbój C&A Wink
Co tam słychać u Was dziewczynki;)))???
U mnie nie najlepiej z wagą... wzrosłaSad i ciężko mi stosować się do diety ciągle zaczynam a jeszcze szybciej kończę kurcze ;/ zła jestem na siebie ale nie mogę sobie poradzić jakoś...;/ co do mojej pracy musiałam jednak zrezygnować ze względu na dojazdy:( więc zostałam jeszcze narazie w starej ale może coś się trafi jeszcze...
Mam dodatkową pracę za to statystowanie Smile i w czwartek mam nagranie Szymon Majewski Show;) takę możecie mnie gdzieś szukać na widowni;) hehe Smile w tym tyg i w przyszłym Wink
Poza tym chodzę na aerobik raz w tygodniu a jak praca pozwala i moje kolanko to nawet 2 razy w tygodniu:) i tak się zastanawiam czemu tyję...:/ jem nadal tak samo i przez długi czas waga się utrzymywała a teraz rośnie... hm... dziś zaczęłam pierwszy etap ale... znowu czuję się przegrana ponieważ niestety nie miałam jak wyjść i za co kupić mięsko i rybkę a jedyne co miałam w domu to chlebek jaka wędlinkę i zupkę chińską... więc szlak trafił dzień pierwszy;/ ale nie poddaję się będę walczyć ze sobą dalej...
Wiecie co ostatnio znalazłam w empiku kolejną książkę autorstwa chantel hobbs... Smile to jej opis:
"Chantel Hobbs już w wieku 14 lat przekroczyła 100 kg wagi. W wieku trzydziestu lat przekroczyła wagę 160 kilogramów. Zdając sobie sprawę, że nadwaga stanowi już zagrożenie dla jej życia - wypróbowała kilkanaście programów dietetycznych. Bezskutecznie. Dzięki temu zrozumiała, że diety oferowane w bestsellerowych poradnikach tak naprawdę oferują ludziom złudzenia.
Propozycja Chantel nie jest dietą - ale kompletnym programem zmiany nastawienia, ćwiczeń i reformy stylu życia. Program ten pozwolił jej w sposób stały pozbyć się ponad 90 kg nadwagi. W niniejszej książce znajdziesz wszystkie informacje, potrzebne do efektywnego wdrożenia tego programu. Listy produktów żywieniowych i informacje dietetyczne, zestaw ćwiczeń z bogatym instruktażowym materiałem fotograficznym."

W księżce jest super deklaracja jak sobie przepisze to Wam wrzucę tu:) tzw. Deklaracja sposobu myślenia:) podpisujesz ją potem Twój świadek i ja np. zamierzam sobie powiesić na ścianie żebym miała ją zawsze przed oczami bo to wiele pomaga:)))
_________________
Bercik Very Happy
"Masz w sobie wiarę kiedy się zdaję, że już nie wyjdzie nic.
Ona daje siłę by się wzbić.
Nic nie jest niemożliwe choć są dni, gdy trudno uwierzyć w to
I łatwiej lęk ukrywać niż pokonać go
Jednak mówisz sobie walcz !!!! " Smile)))))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bercia:o)



Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 109

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tu możecie zobaczyć jej metamorfozę...
http://www.titletrakk.com/Images/authors/chantell-hobbs-before-after-600.jpg
_________________
Bercik Very Happy
"Masz w sobie wiarę kiedy się zdaję, że już nie wyjdzie nic.
Ona daje siłę by się wzbić.
Nic nie jest niemożliwe choć są dni, gdy trudno uwierzyć w to
I łatwiej lęk ukrywać niż pokonać go
Jednak mówisz sobie walcz !!!! " Smile)))))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BeataM



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 245

PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

az ciezko uwierzyc ze to ta sama osoba Wink odmlodniala o 20lat. Super. Ja cieprie na permamentny brak czasu, praca, maluch , swoje sprawy trzymama sie wm iare dietk i i jestem lzejsza o 4 kg od finalu. Dalej ciwcze choc nie codzien , bo jak mam na rano zadko udaje mi sie na tyle wczesnie polozyc zeby wstac i walczyc z orbitrekiem .

Ale wiecie co? wlasnie robie porzadki w starych ciuchach i wchodze nawet w te ktorye kiedys kupilam z mysle "ze schudne" i w nie wchodze, jeszcze nie we wszystkie ale ciesze sie bardzo Smile))))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaS84



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 71

PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej kobietki, u mnie coraz lepiej jeszcze mam L4:)
schudłam 4kg bo musze dietke stosować wg zalecen lekarzanic tłustego ,słodkiego i nic dobrego, wiec siła rzeczy waga leci.
jak juz wroce do pracy to musze sie wybrac na jakies zakupy,miło kupowac coraz mniejsze ciuszki.buziaki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bercia:o)



Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 109

PostWysłany: Sro Mar 17, 2010 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karola super, że wracasz do zdrówka!!Smile :* Wink nie możesz jeść pyszności ale za to zobacz jesteś lżejsza o 4 kg Wink ja gdzieś tyle niestety przybrałam od zakończenia akcji...
Ale walczę... albo przynajmniej staram się...
Smile A gdzie reszta naszych Pań!!??????????? hallo hallo Smile zasypało Was czy co?!Smile czy może tak schudłyście, ż enie macie siły pisaćWink ??Smile hehe buziaki:)
_________________
Bercik Very Happy
"Masz w sobie wiarę kiedy się zdaję, że już nie wyjdzie nic.
Ona daje siłę by się wzbić.
Nic nie jest niemożliwe choć są dni, gdy trudno uwierzyć w to
I łatwiej lęk ukrywać niż pokonać go
Jednak mówisz sobie walcz !!!! " Smile)))))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iwona z Pruszkowa



Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 97

PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 05:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze, ja w du... jeża przytyłam 3 kg Sad. Wystarczylo kilka dni w miare normalnego jedzenia, w miare - bo przeciez jem nie smazone i w ogole Sad. W C&A bylam - kurtek z eco skory nie ma zadnych a bylam w Centrum i Wola Park. Byla za to kurteczka z czerwonej prawdziwej skory ale za 349 zl, wiec narazie odpuscilam. Kupilam spodniczke dzinsowa i swietny szary sweterek wiazany pod szyją na atlasową wstążeczke. KACHA, Ty nie odpuszczaj, dzwon bo zaraz wszystko pojdzie w niepamiec! Mialysmy dostac zdjecia z Akcji na plycie. I co? I jajco, do dzis ich nie mamy. Tak sie nie robi! Akcja sie skonczyla i wszyscy nas zlekcewazyli. Kasiu, jeszcze raz Ci powtarzam, jesli chodzi o reklame to tez sie dowiedz - wiesz o co.... BERCIA, ja tez sie bawilam w statystowanie w Szymonie, nagrania w czwartki ale to strasznie dlugo trwa - siedzialam w tym studio chyba z 5 godzin. Co prawda zabawa znakomita, dostalam nawet nagrode za najglosniejszy smiech Smile. Chetnie moze bym i teraz tam postatystowala ale nie mam pojecia jak sie wkrecic, bo wtedy to bylam troche na innych zasadach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
BeataM



Dołączył: 12 Paź 2009
Posty: 245

PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 08:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt, troche nas olali, my tez nie dostalysmy jeszcze zdjec z sesji, a obiecywala Pani Iwona ze juz na dniach je dla nas przygotuje i dalej dupa! Ja rozumiem ze sie jest zajetym ale bez przesady.
Nie mowiac juz o tym ze Ewa nas wogole olala, na poczatku tiu tu a potem to sie nawet nie pozegnala, to jest dla mnie dopiero olewanie!!!!!

Iwonka dziwie sie ze kurteczek zadnych nie bylo bo w Krakowie jest ich zatrzesienie Confused ale jezeli cos wybralas to i tak jest dobrze Wink)))

buzki laseczki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia:)



Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 68
Skąd: WARSZAWA

PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czesc dziewczynki, u mnie nic nowego, znalazłam jaszcze jeden kupon do c&a to może jutro sie wybiore.
Iwonko, nie odpusciłam i umówiłam sie na wtorek do maximusa i dieticanu Smile Smile :)jak zawsze zachodze w głowe czego mi potrzeba i wmysliłam ze jakis płaszczyk na wiosne by sie przydał no wiecie taki trenczowaty:), ładne buty do czerwonej sukienki - no właśnie może mi doradzicie w jakim kolorze?, torebka, apaszka, i pewnie jeszcze z tysiąc innych rzeczy ale tylko tyle udało mi sie wymyslić w pracy Smile Wink taki był ruch Smile Smile
a co do dieettyyyyyyy to bardzo różnie, niestety znów przyzwyczaiłam się do pieczywa na śniadanie i jak na razie tylko na sniadanie ale znam siebie na tyle że za moment bedzie tez na kolacje. sałaty nie jadłam juz ze sto lat i gotwane mieso zbyt czesto zastepuje kupna wedlina. Ogólnie straciłam zapał i bardzo sie boje wizyty w dieticanie. nie chodzi o to że ich zawiode ale że cieżka praca poszła na marne. w poniedziałek dam znać jak wypadła wizyta.
Buźka
_________________
Buźka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bercia:o)



Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 109

PostWysłany: Sob Mar 20, 2010 00:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Kobietki!!Smile))
Jutro wybieram się do C&A Razz i też się pochwalę co kupiłam hehe Wink
Ja od 4 dni nie trzymam się o tyle diety dieticanu co 5 małych posiłkach co 3 godziny Smile i duuuuuuuuuuuużo piję Wink Mój Arturek mówi, że w życiu nie przypuszczał, że będzie miał za narzeczoną- wielbłąda hahahhaha Wink
Oczywiście 5 posiłków lekkich:) takie różne dania ale produkty podobne do tych e diecie:) dużo kefirków pijam, choć ich nienawidzę ale się przyzwyczaiłam hehehe zatykam nos i pociągam rureczką ;)ZERO SŁODYCZY- tak to jest najgorsze i bardzo zgubne... niestety... Jak nie jem ich to nie jem najgorzej jest jak spróbuję maleńki kawałeczek wtedy to już płynę;/ i tak naprawdę nie czuję jak ten słodycz smakuję tylko jem żeby mi nikt nie zabrał;/ eh ale w miarę szybko dotarło do mnie, że to już wchodzi w nałóg i trzeba coś z tym zrobić!! Smile unikam czekolady!!
Nie jem sankomów... bo to niestety od nich takie problemy raczej z moim żołądkiem i wątrobą... ;/ przestałam jeść i przestałam mieć zaparcia i bóle. Wymyśliłam sobie nowy sposób i działa... jak bardzo bardzo bardzo mi się chcę słodycza to kupuje sobie zbożowego batona np z żurawinąSmile ugryzę dwa razy i odkładam do półeczki:) i jest ok:)
Kilka dni temu moja Przyjaciółka w ramach wsparcia mnie w odchudzaniu i pomocy chcę mi ofiarować pieniążki na Vacu Power:)( nie wiem czy słyszałyście o tym)Smile byłam już na tym fajneee:) oczywiście ja nie nie nie Razz ale jej się nie da przetłumaczyć... Smile hehe ale dała mi takiego Powera:)
Ale to nic w przeciwieństwie do mojego Arturka:)
ma urlop teraz... i przez 4 dni wyjeżdżał na całe dnie... pomagać koledze w remoncie mieszkania... dziś wrócił, stanął przede mną i ofiarował mi karnet na zabiegi Vacu Power... i powiedział, że dla Niego mogę taka zostać jak jestem ale wie, że ja marzę o tym i chcę mi pomóc spełnić marzenie(wyszczupleć)!! Tyle dni tyrał od rana do nocy tylko po to żeby wydać kasę na moją Vacu Power... która wspomoże w gubieniu mojej tkanki tłuszczowej;) ah... i jak tu mając takie MOTYWATORY się poddać?? Smile Nie mogę muszę WALCZYĆ Smile)))
A Wam dziękuję za to, że tu jesteście i się odzywacie!Smile)) i również wspieracie:)))!!
_________________
Bercik Very Happy
"Masz w sobie wiarę kiedy się zdaję, że już nie wyjdzie nic.
Ona daje siłę by się wzbić.
Nic nie jest niemożliwe choć są dni, gdy trudno uwierzyć w to
I łatwiej lęk ukrywać niż pokonać go
Jednak mówisz sobie walcz !!!! " Smile)))))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kasia:)



Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 68
Skąd: WARSZAWA

PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej Bercia, fajnie że masz takie motywatory a tym co nie sa w temacie mozesz wytłumaczyć co to takiego vacu power?
_________________
Buźka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bercia:o)



Dołączył: 13 Paź 2009
Posty: 109

PostWysłany: Pon Mar 22, 2010 00:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O Vacu power możecie przeczytać wszystko tu Smile http://ffklub.pl/index.html
Smile))
_________________
Bercik Very Happy
"Masz w sobie wiarę kiedy się zdaję, że już nie wyjdzie nic.
Ona daje siłę by się wzbić.
Nic nie jest niemożliwe choć są dni, gdy trudno uwierzyć w to
I łatwiej lęk ukrywać niż pokonać go
Jednak mówisz sobie walcz !!!! " Smile)))))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Mar 22, 2010 00:53    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum leydis16 Strona Główna -> Dietican Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41 ... 46, 47, 48  Następny
Strona 40 z 48
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

leydis16  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group