Forum leydis16 Strona Główna leydis16
"Bądź piękna z Panią Domu"
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dbanie o uzębienie najmłodszych

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum leydis16 Strona Główna -> Trudne początki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lawenda



Dołączył: 07 Mar 2016
Posty: 1

PostWysłany: Pon Mar 07, 2016 19:29    Temat postu: Dbanie o uzębienie najmłodszych Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich serdecznie!
Od jakiegoś czasu jestem szczęśliwą mamą mojego synka. W końcu nadszedł moment, w którym trzeba powoli myśleć o tym, jak zadbać o jego zęby, by nie musiał zaznać przyjemności wiercenia itp. Razz Rozglądałam się za pastami do zębów dla najmłodszych i stwierdziłam, że najlepszy skład ma bez dwóch zdań Colgate. Jakie macie doświadczenia z myciem zębów waszych pociech? Z góry dzięki za odpowiedzi Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Mar 07, 2016 19:29    Temat postu:

Powrót do góry
Reklama



Dołączył: 01 Mar 2021
Posty: 11804

PostWysłany: Wto Mar 02, 2021 10:40    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
warkocz



Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 42

PostWysłany: Wto Wrz 28, 2021 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że od najmłodszych lat musimy zadbać o edukację dzieci jeśli chodzi o mycie zębów. I tak też zastanawiam się nad tym czy takie szczoteczki soniczne to dobre rozwiązanie jest? Dlatego też zanim dokonam zakupu chcę się upewnić jakie najlepsze szczoteczki soniczne teraz są no i w jakiej cenie można je dostać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klekot



Dołączył: 21 Cze 2023
Posty: 8

PostWysłany: Pon Sie 28, 2023 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Efektywnym sposobem na dbanie o uzębienie i higienę jamy ustnej nie tylko u najmłodszych, ale też u osób dorosłych jest stosowanie irygatorów dentystycznych oraz szczoteczek sonicznych firmy Waterpik, która jest cenionym na całym świecie producentem. Dostępne są irygatory stacjonarne, bezprzewodowe oraz wybielające, wiele akcesoriów oraz końcówek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Sie 28, 2023 15:21    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum leydis16 Strona Główna -> Trudne początki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

leydis16  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group