Forum leydis16 Strona Główna leydis16
"Bądź piękna z Panią Domu"
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

kosmetyki do opalania

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum leydis16 Strona Główna -> Trudne początki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
warkocz



Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 42

PostWysłany: Nie Cze 14, 2020 09:35    Temat postu: kosmetyki do opalania Odpowiedz z cytatem

Hejka. Wkrótce wybieramy się na kilka dni nad morze i w związku z tym muszę zaopatrzyć się w kosmetyki do opalania. Z racji, że nie mam czasu na bieganie po sklepach i szukanie więc robię to przez internet. I tak też znalazłam tę drogerię internetową https://www.perfumesco.pl/zestaw-kosmetykow-do-opakania w której to mają całkiem dobre ceny takich kosmetyków
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Cze 14, 2020 09:35    Temat postu:

Powrót do góry
Reklama



Dołączył: 01 Mar 2021
Posty: 11804

PostWysłany: Pon Mar 01, 2021 09:09    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :



_____________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Liczby Fibonacciego na rynku FOREX, czyli Harmonic Trading bez tajemnic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bercia



Dołączył: 07 Kwi 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie Cze 13, 2021 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze mieć takie ochronne kosmetyki z filtrem na słońce. Ja z kolei zastanawiam się, bo chyba kupię mężowi taki produkt jak Oliwa magnezowa . Aktywnie działa na skórę i organizm po ciężkiej i aktywnej pracy oraz po treningach. Dla sportowców to rewelacyjny produkt. Może ktoś z Was słyszał i takim doskonałym kosmetyku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Glapa



Dołączył: 20 Cze 2021
Posty: 32

PostWysłany: Wto Cze 22, 2021 07:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skoro już mowa o wyjazdach nad morze, to czy ktoś z Was planuje może w tym roku urlop w Mrzeżynie? Podobno jest tam bardzo fajny Hotel Zalewski. Ten hotel nad morzem oferuje między innymi dostęp do basenu, saun, strefy Wellness oraz eleganckiej restauracji. Pokoje są tam przestronne i bardzo komfortowe, więc wydaje mi się, że mogłoby się Wam tam spodobać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myrynda



Dołączył: 30 Wrz 2018
Posty: 75

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2022 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam szczerze, że jeżeli chodzi o mnie, to ja najczęściej tego typu zakupy robię przez internet. Ostatnia szukałam jakiś ciekawych szamponów do włosów i udało mi się je znaleźć całkiem dobrej cenie na stronie tego sklepu https://vica.pl/pomadki-ochronne/7311-carmex-pomadka-ochronna-w-sztyfcie-klasyczna-425g-0083078001254.html Dajcie znać czy wy kiedykolwiek robiliście tam jakieś zamówienia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dominik.malecki03



Dołączył: 03 Sie 2022
Posty: 5

PostWysłany: Sro Sie 03, 2022 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na wakacje polecam wyjechać do Hiszpanii, mam sprawdzone apartamenty na wynajem Hiszpania
_________________
panele fotowoltaiczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Upa22



Dołączył: 16 Sie 2022
Posty: 46

PostWysłany: Wto Sty 03, 2023 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak lubisz się opalać to nie zapomnij o tym aby zabrać ze sobą okulary przeciwsłoneczne a jak nie masz to odwiedź ten sklep https://eyewear24.net/product-pol-87933-Okulary-Przeciwsloneczne-Oakley-OO-9222-PASQUE-922207.html Oni mają wszelkie znane marki w atrakcyjnych cenach. Na pewno dzięki nim bezpiecznie spędzisz czas na słońcu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Sty 03, 2023 17:32    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum leydis16 Strona Główna -> Trudne początki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

leydis16  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group